Uttermite Saf Gübre Grubu

Diversey, daha iyi hissettiren, tat veren ve daha iyi işleyen bir dünya yaratıyor. Diversey, günümüzün en büyük sosyal ve çevresel etkileri ile karşı karşıya kalan müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunarak, 2012 yılında yaklaşık 7,6 milyar USD ciroya ulaştı. Diversey temizlik ve hijyen çözümlerini içeren ve geniş çapta tanınan portföyümüz, daha güvenli ve daha az atık hedefli bir gıda ve tarım tedarik zinciri temin ediyor, dünyanın dört bir yanına gönderilen değerli ürünleri koruyor ve temiz ortamlar sunarak sağlığın gelişmesine katkıda bulunuyor. Diversey, 175 ülkede müşterilere hizmet vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanı bünyesinde barındırmaktadır.

Kalsiyum Nitrat

Uttermite Kalsiyum Nitrat

Bitkilerinizin kalsiyum ve nitrat azotunu en etkili şekilde karşılayan Uttermite Kalsiyum Nitrat, Arena kalitesiyle üretilmektedir.

Potasyum Nitrat

Uttermite Potasyum Nitrat

En temel gübre kabul edilen Uttermite Potasyum Nitrat ile bitkinizin azot ve potasyum ihtiyacını hızla giderebilirsiniz.

Potasyum Sülfat

Uttermite Potasyum Sülfat

Bitkinizin potasyum ihtiyacını kükürt bileşiği ile beraber gideren Uttermite Potasyum Sülfat ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Magnezyum Sülfat

Uttermite Magnezyum Sülfat

Klorofil üretiminde ana görev üstlenen magnezyumun eksikliğini Uttermite Magnezyum Sülfat ile giderebilirsiniz.

MAP 12-61-0

Uttermite MAP 12-61-0

MKP 0-52-34

Uttermite MKP 0-52-34

Sıvı Demir Şelatlı

Uttermite DTPA %6 Demir

Toz Demir Şelatlı %6

Uttermite EDDHA %6 Demir

Bakır Sülfat

Uttermite Bakır Sülfat

Çinko Sülfat

Uttermite Çinko SÜlfat

Mangan Sülfat

Uttermite Mangan Sülfat

Sodyum Molibdat

Uttermite Sodyum Molibdat

TOP
Show Buttons
Hide Buttons