Kariyer Olanakları - Arena Torf Tarım

Kariyer Olanakları

Kariyerinizi bulunduğumuz tarım sektöründe daha iyi tedarik koşulları sağlayan şirketimizde devam ettirmeniz için sizi teşvik ediyoruz.Tarım sektöründe verime ve kaliteye önem veren, dürüst, yenilikçi bir yapılanmanın parçası olmak ister misiniz?

Arena Torf Tarım olarak kalifiye çalışma arkadaşlarımızın, şirketimiz için en önemli gücü olduğuna inanırız. Birbiriyle koordineli ancak karar almada bağımsız çalışan kısımlarımız sayesinde, daha hızlı karar alır ve uygularız. Şirket içi iletişimi üst düzeyde tutarak, başarıya giden yolu kendimiz oluştururuz.

AÇIK İŞ POZİSYONLARI

Günümüz itibari ile açık iş pozisyonu bulunmamaktadır. Kariyer sayfamız dönemsel olarak güncellenmektedir. Potansiyel açık iş pozisyonları için ilgili CV’nizi  adresine e-posta gönderebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.

STAJ PROGRAMI

Eğitiminize devam ederken Arena Torf Tarım’ın sunduğu staj olanaklarını değerlendirebilir, profesyonel iş hayatına başlamadan önce Arena Torf Tarım’ı ve yapılan işleri yakından tanıma fırsatını yakalayabilirsiniz. Kariyer başlangıcınızı doğru şekilde yapabileceğiniz Arena Torf Tarım, dönemsel olarak staj programları düzenlemektedir.

ŞİRKET İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI

Arena Torf Tarım çalışanlarına dönemsel olarak şirket içi eğitim programı düzenler ya da çalışanlarının eğitim programlarına katılmalarını sağlar. İş yaşamının hızlı değişen temposuna ayak uydurabilmeniz için eğitimlerin önemine inanıyoruz.

TOP
Show Buttons
Hide Buttons