Sürdürülebilirlik - Arena Torf Tarım

Sağlıklı sebze meyve ve fidanların yetiştirilmesinde, dolayısıyla sağlıklı gıda ve ağaçların üretimine yönelik ürünler geliştiririz. Bizler için toprak bir tabakadan ziyade yaşamın canlandığı, gıdadan ormanlara uzanan hayatın kaynağıdır.

Nihai tüketici ve hatta profesyonel segmentteki ürünlerimizde eğitimi olmayan insanların dahi kolaylıkla bitki yetiştirebileceği ortamı sağlayan ürünleri üretmeyi başardık. Ürünlerimiz ile başarılı üretim yapmak, dahası yetiştirilen ürünleri standart hale getirmek artık çok kolay. Biz artık ürünlerimiz ile üretim yapan yetiştiricilerimizin rakipleri karşısında daha az işçilik ile, daha az gübre ile, daha az enerji ile üretim yapabilmelerinin önünü açıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz teknolojiler ile Dünya çapında lider konumumuzu sürdürüyoruz.

Özellikle sebze fidesi yetiştiriciliğinde ve ormancılıkta siz yetiştiricilerimize özel olarak geliştirdiğimiz ürünler ile fark yaratmaktayız. Bu ürünler sadece torf değil; aynı zamanda üretim güvenliğinizi sağlayan, sağlıklı ürünler yetiştiren özel çözümlerdir. Tüm iklim türlerine uygun ürünler sadece Kekkilä bünyesindedir.

Tüm ürünlerimiz gerçek ISO sertifikalıdır ve sektörün en üst düzeyde kalite standartları garanti altındadır.

TOP
Show Buttons
Hide Buttons