Paketleme ve İçerik - Arena Torf Tarım

YENİLENEN AMBALAJ TASARIMI

Kekkila Profesyonel ürünlerinin ambalajları belirgin ve göz alıcı biçimde yenilendi. Sarı ağırlıklı ambalaj tasarımlarımız ile halihazırda yüksek olan tanınırlık oranımızı ileriye taşıdık.
Işığı daha yoğun yansıtması sebebiyle hazır yetiştirme paketleri ve torbalarının tasarımları değiştirilmemiştir.

DETAYLI KULLANIM KILAVUZU

Yeni paketlerin ön kısmında ürün adını ve arka kısmında detaylı ürün özelliklerini çeşitli dillerde basılı halde bulabilirsiniz.
Avrupa birliği yeni düzenlemelerine istinaden XL paketlerin üzerinde tavlanarak elde edilen hacim artık 300 lt olarak belirtilmiştir. Ancak Kekkila Eurajoki fabrikasında bulunan paketleme bölümü baştan aşağı değiştirilmiştir. Yapılan değişiklik neticesinde 320 lt de bulunan aynı miktarda ürün yeni 300 lt lik ambalajlara daha hassas paketleme ile yerleştirilebilmiştir.

TAM OTOMATİK DOLUM VE PAKETLEME

Her bir paket üzerinde paketin ağırlığı otomatik makineler tarafından yazılır. Kış aylarında hasat esnasında, yağışların fazla olmasından ötürü paketlerin daha ağır olması beklenir.

YENİ PAKETLEME

Kekkila yeni paketleme sistemi ve yeni paketleri ile kalitesini bir basamak yükselterek eşsiz sünger yapıyı neredeyse hiç bozmadan sizlere ulaştırmayı başarmaktadır. Bahsedilen süngersi yapı, rakip ürünlerde neredeyse bulunmamaktadır.
Kekkila ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

YENİ AMBALAJLARLARIMIZ

Hobi ve Bahçe İçin

70 Litrelik Özel Ambalaj

Yarı Profesyonel Kullanım

100 Litrelik Özel Ambalaj

Profesyonel Kullanım İçin

Sıkıştırılmış XL Ambalaj

Profesyonel Kullanım İçin

Sıkıştırılmış Maxibalya Ambalaj
Paket Türü Paletteki Adedi Palet Ölçüleri (cm) 40"HC Konteyner Standart Kamyon Standart Tır
70 Litre Ambalaj 45 / 51 Adet 90 cm x 130 cm 22 Palete Kadar 24 Palete Kadar 12 Palete Kadar
100 Litre Ambalaj 42 Adet 90 cm x 130 cm 22 Palete Kadar 24 Palete Kadar 12 Palete Kadar
XL Balya Ambalaj 21 / 24 Adet 95 cm x 140 cm x 225/240 cm 21-22 Palete Kadar 22-24 Palete Kadar 12 Palete Kadar
Maxi Balya Ambalaj 1 Adet 95 cm x 140 cm x 225/240 cm 22 Palete Kadar 24 Palete Kadar 12 Palete Kadar

KEKKILÄ KS1 STARTER1 GÜBRE

Kekkila yeni nesil başlangıç gübreleri kendini kanıtlamış serinin geliştirilmiş biçimidir. Kekkila KS1 içerisinde bulunan EDTA şelatlanmış mikroelementler sayesinde benzersiz etkiye sahiptir. KS1 Kekkila'nın 90 yıllık tecrübesine dayanarak geliştirdiği ve Finlandiya'da bulunan fabrikada ürettiği bir üründür.

KATKILAR

Kekkila ürünleri en üst kalitede nem tutucular ve limestone (kireçtaşı) içermektedir. Ayrıca karışım reçetesine bağlı olarak perlit ve kokopit içeren ürünler de mevcuttur.

İÇERİK ve PAKETLEME

Kekkila Profesyonel substrat ürünleri bize ait bölgelerden en üst kalite sphagnum yosunundan elde edilmektedir. Böylelikle sıkı denetlenen kalite programımıza ve çevre koruma yönetmeliklerine uygun üretim yapılabilmektedir. Sorumlu üretim yapılması prensiplerimiz arasındadır. Firmamız EPAGMA ve sorumlu torf üretim yapılanması üyesidir.

TOP
Show Buttons
Hide Buttons