Diversey Care

Diversey, daha iyi hissettiren, tat veren ve daha iyi işleyen bir dünya yaratıyor. Diversey, günümüzün en büyük sosyal ve çevresel etkileri ile karşı karşıya kalan müşterilerimizin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunarak, 2012 yılında yaklaşık 7,6 milyar USD ciroya ulaştı. Diversey temizlik ve hijyen çözümlerini içeren ve geniş çapta tanınan portföyümüz, daha güvenli ve daha az atık hedefli bir gıda ve tarım tedarik zinciri temin ediyor, dünyanın dört bir yanına gönderilen değerli ürünleri koruyor ve temiz ortamlar sunarak sağlığın gelişmesine katkıda bulunuyor. Diversey, 175 ülkede müşterilere hizmet vermekte ve yaklaşık 25.000 çalışanı bünyesinde barındırmaktadır.

Asit Bazlı Dezenfektan

Divosan Forte VT6

Perasetik İçerikli Dezenfektan Perasetik asit %15 bazlı, yüksek aktiviteli ilk kat için kullanılan en etkili dezenfektandır.

Gluteraldehit Bazlı Dezenfektan

Viragri Plus VT49

Gluteraldehit ve QAC bazlı Dezenfektan Tarımda ve kümes hayvanları endüstrisinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş, oldukça etkin, oksit olmayan dezenfektandır.

Oxivir Plus - AHP Bazlı Dezenfektan

Oxivir Plus

AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide / Hızlandırılmış Hidrojen Peroksit) teknolojisi tarafından desteklenen, yüksek etkinliğe sahip Oxivir Plus patentli yeni bir teknolojik üründür.

QAC Bazlı Dezenfektan

Suma Bac D10

QAC Bazlı Temizleyici ve Dezenfektan Suma Bac D10, tüm yüzeylerde tek kademede temizlik ve dezenfeksiyon yapan geliştirilmiş QAC bazlı konsantre bir dezenfektandır.

Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı

Suma Quick D4.1

Sert yüzeyler için sprey dezenfektan Sera temas yüzeylerini de içeren bütün sert yüzeylerde kullanıma hazır dezenfektandır. Geniş bir yelpazedeki mikroorganizmalara karşı etkilidir.

Klor Bazlı Dezenfektan

Divosan Hypochlorite VT3

Sodyum Hipoklorit Bazlı Dezenfektan Bakteri, maya, mantar, spor ve virüsleri de içeren bütün mikroorganizma çeşitlerine karşı etkili, bütün açık ve kapalı alan temizliklerinde son kat kullanılan bir dezenfektandır.

Alkol Bazlı El Dezenfektanı

Soft Care Alcoplus H500

Lanolin İçerikli güçlü el dezenfektanı Alcoplus H500, izopropil alkol bazlı bir el dezenfeksiyon ürünü olup ayrıca cilt bakımı kimyasalları içerir. İzopropil alkol çok kuvvetli bir dezenfektandır; derideki kalıcı ve geçici tipteki mikroorganizmalara karşı son derece etkindir.

Kapalı Devre Koruyucu

Divergard 3110 Koruyucu

Kapalı Devre Korozyon ve Kir Önleyici Organik ve İnorganik korozyon inhibitörleri içeren sıvı korozyon önleyicidir. Yumuşak distile ve demineralize su ile beslenen kapalı devre sistemlerde kullanılır.

Sulama Sistemi Temizleyici

Titan Super Dilac VA4

Ağır Hizmet, Asidik CIP Temizleyici Sulama sistmindeki biyofilm temizliğine uygun, düşük köpüklü, yüksek aktiviteli, dumansız, nitrik / fosforik asit karışımlı bir üründür.

Kapalı Devre Temizleyici

Divergard 228 Temizleyici

Kapalı Devre Kir ve Tabaka Temizleyici Ürün kapalı devreye bir seferde dozajlanarak 48 saat sirkülasyonu yapılır. Akabinde durulama yapılır ve temiz suyla doldurulur.

Bulaşık Makinası Deterjanı

Suma Nova L6

Sanayi tipi bulaşık makinesi deterjanı Suma Nova L6, sert sularda etkin leke temizliği için özel olarak formüle edilmiş sıvı, konsantre bulaşık yıkama makinesi deterjanıdır.

Bulaşık Makinası Parlatıcısı

Suma Crystal A8

Sanayi tipi bulaşık makinesi parlatıcısı Suma Crystal A8 konsantre, asidik ve düşük köpük yoğunluğuna sahip bulaşık makinesi parlatıcısıdır.
TOP
Show Buttons
Hide Buttons